Kevätkatselmus

Lippujen hinnat:

Ennakkoon
- aikuiset 10 €
- lapset alle 12v. 6 €
- perhelippu (2 aikuista ja 2 lasta) 28 €

- aikuiset 15 € (2 näytöstä)
- lapset (alle 12v.) 10 € (2 näytöstä)


Ovelta
- aikuiset 12 €
- lapset alle 12v. 7 €

- aikuiset 17 € (2 näytöstä)
- lapset (alle 12v.) 11 € (2 näytöstä)

Sylilapset (alle 3v.) ilmaiseksi.

Suoritusjärjestykset: 

Klo 12 näytös


1.ND Trio 10-11v: Hilla Janhunen, Linnea Ikola, Maisa VainioKA
2.Gladiolus vapaaTG
3.Melia AJV
4.MimmitSO
5.Trampoliinivoimistelu: DMTTRA
6.Astrantia 1lk: Kerttu Varismäki, Miina Riihioja, Ilona Jouppila, Isla Pölkki, Linnea Lepänhaara, Nella VaaraAkro
7.Minijunnut: Laura IkolaKA
8.FiorellaTanvo
9.Nolina Super SeniorJV
10.Junnut: Jemina TulisaloKA
11.Naisten telinevoimistelu NTV
12.Gladiolus trampettiTG
13.Junnut: Anni Nuolivirta KA
14.Astrantia 2lk Iina Rantala, Vanessa Luoma, Elli PapinahoAkro
15.Team RoseaJV
16.Gloriosa volttirataTG
17.Junnut: Iisa RajalaKA
18.Alisma PointJV
19.Junnut: Sandra Skoglund KA
20.Zinnia KJV
21.Gladiolus volttirataTG
22.ND-tiimi: Linnea IkolaKA
23.Astranita 2lk Olivia Karjanlahti, Liija Hällfors, Melina MäkinenAkro
24.Gloriosa vapaaTG
25.Alisma Flex FJV
26.Minijunnut: Aada NevanpääKA
27.TrampoliinivoimisteluTRA
28.PoemaTanvo
29.Team SVO prejuniorJV
30.Junnut: AerodanceKA
31.Gloriosa trampettiTG


Klo 14:30 näytös


1.KA esivalmennus esittäytyyKA
2.Gardenia trampettiTG
3.Melia 1                                                                                                                                                JV
4.Timsut AerodanceKA
5.Alisma Flex YJV
6.Trampoliinivoimistelu: DMTTRA
7.ND trio 10-11v: Aava Ilkka, Matilda Kuoppala, Inka JalkanenKA
8.Gardenia vapaaTG
9.RoseaJV
10.Minijunnut: Korhonen, Lillbacka, LuomanperäKA
11.Gloxinia volttirataTG
12.ND-tiimi: Amanda IllikainenKA
13.Kilpa ZinniaJV
14.Timsut: Haukkala, Leppälä, Kuosku, Manninen, SivunenKA
15.Gardenia volttirataTG
16.Minijunnut: Alissa SaariKA
17.Alchemilla 3lk Ronja Tuomaala, Nelli Toivola ja Tytti AhopeltoAkro
18.La FresaJV
19.Gloxinia vapaaTG
20.Felines Cheer
21.TrampoliinivoimisteluTRA
22.Junnut: Sini JärveläKA
23.Alchemilla 3lk Stella Setälä, Frida Mattila ja Tilda MattilaAkro
24.Team SVO juniorJV
25.RugosaTanvo
26.BabacosCheer
27.Alchemilla 4lk Sara Mäenpää ja Moona HongistoAkro
28.FloxiaJV
29.Gloxinia trampettiTG