Valmentajat





IKÄKAUSIVALMENTAJAT: 

VOIMISTELUKOULU 2012 JA 2013: Henni Aro, henni.takala()gmail.com
8-10 v ZINNIAT:  Neea Kivipelto, neea_kivipelto()hotmail.com
10-12v TILJAT: Anne Tarpio, anne.tarpio()gmail.com

Voimistelukoulu 2013
Vastuuvalmentaja Henni Aro
Muut valmentajat: Jenna Varjanto
Apuvalmentajat: Josefina Ketola, Milla Lähde, Saara Nurro, Emilia Ryssy

Voimistelukoulu 2012
Vastuuvalmentaja: Henni Aro henni.takala()gmail.com, p.045-1319719
Muut valmentajat: Jenna Varjanto
Apuvalmentajat: Josefina Ketola, Milla Lähde, Saara Nurro ja Emilia Ryssy

Zinnia
Vastuuvalmentaja: Neea Kivipelto neea_kivipelto@hotmail.com p. 040-5476507
Muut valmentajat: Roosa Louhimaa
Apuvalmentajat: Emilia Ryssy

Zinnia Alpha
Vastuuvalmentaja: Neea Kivipelto neea_kivipelto@hotmail.com p. 040-5476507
Muut valmentajat: Jenni Yli-Salmi , Roosa-Maaria Louhimaa
Apuvalmentajat:  Iida Kuoppala, Camilla Riskula, Sofia Kotkaniemi

Zinnia Omega
Vastuuvalmentaja: Neea Kivipelto neea_kivipelto@hotmail.com p. 040-5476507
Muut valmentajat: Jenni Yli-Salmi, Roosa-Maaria Louhimaa
Apuvalmentajat: Iida Kuoppala, Camilla Riskula, Sofia Kotkaniemi

Tilja Flic
Vastuuvalmentaja: Aino Puroaho aino.puroaho()gmail.com, p. 050-9197017
Muut valmentajat: Sini Poikonen

Tilja Flex/ Team Tilja
Vastuuvalmentaja: Mia-Marja Kuusela miamarja.kuusela()gmail.com p. 040-8425757
Muut Valmentajat: Anne Tarpio, Neea Kivipelto, Veera Koivula

Tilja X

Vastuuvalmentaja: Mira Saarinen mirajsaarinen()gmail.com p. 0504621914
Muut Valmentajat: Jenna Varjanto ja Aino Puroaho

Tilja Point
Vastuuvalmentaja: Mira Saarinen mirajsaarinen()gmail.com p. 0504621914
Muut Valmentajat: Jenna Varjanto ja Aino Puroaho

Dianella
Vastuuvalmentaja: Henni Aro henni.takala()gmail.com, p.045-1319719
Muut valmentajat: Roosa-Maaria Louhimaa, Anna Keski-Jyrä ja Jenni Yli-Salmi

Liliac
Vastuuvalmentaja: Henni Aro  henni.takala()gmail.com, p.045-1319719
Muut valmentajat: Mikaela Miilumäki

Minesia
Vastuuvalmentaja: Henni Aro henni.takala()gmail.com, p.045-1319719
Muut Valmentajat: Niina Ojanen

Kilpa-tiimi
Vastuuvalmentaja: Hanna Pihlajaniemi, hannap.pihlajaniemi@gmail.com, p.045-2349831
Muut valmentajat: Ella Järvenpää,  Maaret Koskinen, 

AG-tiimi
Vastuuvalmentaja: Hanna Pihlajaniemi, hannap.pihlajaniemi@gmail.com, p.045-2349831
Muut valmentajat: Ella Järvenpää,  Maaret Koskinen, Henni Aro

ND-tiimi
Vastuuvalmentaja: Hanna Pihlajaniemi, hannap.pihlajaniemi@gmail.com, p.045-2349831
Muut valmentajat: Ella Järvenpää,  Maaret Koskinen, 
Apuvalmentajat: Elina Leppälä, Laura Metsälä, Henni Ylimäki, Siiri Ranta-Lassila

Special Olympics
Mia-Marja Kuusela, miamarja.kuusela()gmail.com, p. 040-8425757
Johanna Lähdesmäki, johannalahdesmaki()gmail.com p. 0400-412981

Alchemilla
Tiia Ojala, tiijami()gmail.com, p. 040-5229191
Muut valmentajat: Sanna Keski-Nikkola, Elina Kivelä

Dahlia:
Vera Haapasalmi, vera.haapasalmi()gmail.com, p. 0442678780
Muut valmentajat: Jenni Rätti

Amorélla:
Vastuuvalmentaja: Mira Saarinen mirajsaarinen()gmail.com p. 0504621914
Muut valmentajat: Juuli Pihlajaniemi

Poema:
Hymy Larimo-Tullila, h.larimotullila()gmail.com, p. 0449782071

Rugosa:
Hymy Larimo-Tullila, h.larimotullila()gmail.com, p. 0449782071